Stolte medarbeidere

Vi kan ikke vente at du skal gjøre en god jobb for oss, hvis ikke vi gjør
en god jobb for deg. Vi er alltid lett å få tak i, og legger stor vekt på
ryddige prosesser og god kommunikasjon.

Heine Aardalen

Administrerende direktør

heine@stoltbemanning.no

+47 971 13 469

Brede Aardalen

HR-direktør

brede@stoltbemanning.no

+47 472 39 018

Thomas Berntsen Larsen

Salgssjef

thomas@stoltbemanning.no

+47 915 56 183

Kristian Smiseth

Avdelingsleder HR

kristian@stoltbemanning.no

+47 413 52 341

Irene Ivin

Fagansvarlig

irene@stoltbemanning.no

+47 901 88 177

Eirin Seville

Regnskapssjef

eirin@stoltbemanning.no

+47 922 31 166

Marcel Morees

Lønningssjef

marcel@stoltbemanning.no

+47 482 00 257

Marius Svendsen

KAM/Storkundeansvarlig

marius@stoltbemanning.no

+47 901 87 232

Lasse Liljeberg

Salgs- og personalkonsulent
lasse@stoltbemanning.no
+47 997 90 146

Roger Brenden

Salgs- og personalkonsulent

roger@stoltbemanning.no

+47 944 85 940

Haris Pandza

Salgs- og personalkonsulent

haris@stoltbemanning.no

+47 452 22 923

Krzysztof Ciesielski

Salgs- og personalkonsulent

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 915 45 412

Kenan Ibrahimefendic

Salgs- og personalkonsulent

kenan@stoltbemanning.no

+47 908 58 485

Peter Lorentzen Borge

Salgs- og personalkonsulent

peter@stoltbemanning.no

+47 979 38 656

Elin Acosta

Kvalitetskontroller og Rekrutterer

elin@stoltbemanning.no

+47 952 85 704

Randi Eriksen

TRONDHEIM

Avdelingsleder

randi@stoltbemanning.no

+47 400 95 406

Lill Tove Stavik

TRONDHEIM

Salgs- og personalkoordinator

lilltove@stoltbemanning.no

+47 906 70 096

Monica Nævisdal

SØRLANDET

Bemanningsrådgiver/Partner

monica@stoltbemanning.no

(+47) 977 30 920

Jon Aune

SØRLANDET

Bemanningsrådgiver/Partner

jon@stoltbemanning.no

+47 416 55 055

Anders Holt

ROMERIKE- JESSHEIM

Avdelingsleder

anders@stoltbemanning.no

+47 911 55 666

Tom Erik Pedersen

ROMERIKE – JESSHEIM

Salgs- og personalkonsulent

tomerik@stoltbemanning.no

+47 992 11 081

Kim Oug

ROMERIKE – JESSHEIM

Salgs- og personalkonsulent

kim@stoltbemanning.no

+47 938 85 453

Inge Nesje

Bemanningsleder

inge@stoltbemanning.no

+47 412 42 731

Grzegorz Ogrodnik

Rekrutterings og bemanningsrådgiver

grzegorz@stoltbemanning.no

+47 45 20 00 52

Anna Lisiecka

Bemanningskonsulent

anna@stoltbemanning.no

+47 958 56 801

Aleksejs Mahanovs

Bemanningskonsulent

aleksejs@stoltbemanning.no

+47 968 74 561

Elisabeth Lyfjell

HMS-og Administrasjonskonsulent

elisabeth@stoltbemanning.no

+47 920 68 865

Heidi Hansen

Salgskoordinator

heidi@stoltbemanning.no

+47 404 92 102

Karolina Tamulyte

Fakturaansvarlig

karolina@stoltbemanning.no

+47 940 11 647

Anette Sognnes

Økonomimedarbeider

anette@stoltbemanning.no

+47 996 10 455

Laima Nesje

Økonomimedarbeider

laima@stoltbemanning.no

+47 939 96 897

Pawel Zmij

Administrasjonssekretær

pawel@stoltbemanning.no

+47 920 51 956

Gro Stockmann

Internrevisor

gro@stoltbemanning.no

+47 917 62 993