Stolte medarbeidere

Vi kan ikke vente at du skal gjøre en god jobb for oss, hvis ikke vi gjør
en god jobb for deg. Vi er alltid lett å få tak i, og legger stor vekt på
ryddige prosesser og god kommunikasjon.

Heine Aardalen

Administrerende direktør

heine@stoltbemanning.no

+47 971 13 469

Brede Aardalen

HR-direktør

brede@stoltbemanning.no

+47 472 39 018

Thomas Berntsen Larsen

Salgssjef

thomas@stoltbemanning.no

+47 915 56 183

Kristian Smiseth

Avdelingsleder HR

kristian@stoltbemanning.no

+47 413 52 341

Irene Ivin

Fagansvarlig

irene@stoltbemanning.no

+47 901 88 177

Eirin Seville

Økonomisjef

eirin@stoltbemanning.no

+47 922 31 166

Marcel Morees

Lønningssjef

marcel@stoltbemanning.no

+47 482 00 257

Elin Acosta

HR og kvalitetsleder

elin@stoltbemanning.no

+47 952 85 704

Marius Svendsen

KAM/Storkundeansvarlig

marius@stoltbemanning.no

+47 901 87 232

Lasse Liljeberg

Salgs- og personalkonsulent
lasse@stoltbemanning.no
+47 997 90 146

Haris Pandza

Salgs- og personalkonsulent

haris@stoltbemanning.no

+47 452 22 923

Krzysztof Ciesielski

Salgs- og personalkonsulent

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 915 45 412

Marian Kafel

Salgs- og personalkonsulent

marian@stoltbemanning.no

+47 998 96 826

Kenan Ibrahimefendic

Salgs- og personalkonsulent

kenan@stoltbemanning.no

+47 908 58 485

Frank Vegar Esperø

BODØ

Avdelingsleder

frank@stoltbemanning.no

+47 405 44 455

Lukasz Mateusz Swierad

BODØ

Bemanningskonsulent

Lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

Hassan Yousef

BODØ

Salgs & Personalkonsulent

Hassan@stoltbemanning.no

+47 974 20 234

Randi Eriksen

TRONDHEIM

Avdelingsleder

randi@stoltbemanning.no

+47 400 95 406

Paulina Amanda Janowczyk

TRONDHEIM

Salgs- og personalkoordinator

paulina@stoltbemanning.no

+47 465 63 259

Tom Erik Pedersen

ROMERIKE – JESSHEIM

Salgs- og personalkonsulent

tomerik@stoltbemanning.no

+47 992 11 081

Kaj Hauerberg

ROMERIKE – JESSHEIM

Salgs- og personalkonsulent

kaj@stoltbemanning.no

+47 906 70 096

Tommy Gundersen

FREDRIKSTAD

Distriktssjef Østlandet

tommy@stoltbemanning.no

+47 412 61 324

Mette Kristiansen

FREDRIKSTAD

Rekrutteringsrådgiver

mette@stoltbemanning.no

+47 984 02 718

Grzegorz Ogrodnik

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

grzegorz@stoltbemanning.no

+47 45 20 00 52

Aleksejs Mahanovs

Bemanningsleder

aleksejs@stoltbemanning.no

+47 968 74 561

Urszula Pytlak

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

urszula@stoltbemanning.no

+47 468 42 717

Inna Rita Jaskolska

Bemanningskonsulent

rita@stoltbemanning.no

+47 967 07 853

Ilona Gajewska

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

Ilona@stoltbemanning.no

+47 947 93 549

Elisabeth Lyfjell

HMS-og Administrasjonskonsulent

elisabeth@stoltbemanning.no

+47 920 68 865

Heidi Hansen

Salgskoordinator

heidi@stoltbemanning.no

+47 404 92 102

Karolina Tamulyte

Fakturaansvarlig

karolina@stoltbemanning.no

+47 940 11 647

Laima Nesje

Økonomimedarbeider

laima@stoltbemanning.no

+47 939 96 897

Pawel Zmij

Administrasjonssekretær

pawel@stoltbemanning.no

+47 920 51 956

Gro Stockmann

Internrevisor

gro@stoltbemanning.no

+47 917 62 993