Stolte medarbeidere

Vi kan ikke vente at du skal gjøre en god jobb for oss, hvis ikke vi gjør
en god jobb for deg. Vi er alltid lett å få tak i, og legger stor vekt på
ryddige prosesser og god kommunikasjon.

Heine Aardalen

Administrerende direktør

heine@stoltbemanning.no

+47 971 13 469

Brede Aardalen

HR Direktør

brede@stoltbemanning.no

+47 472 39 018

Kristian Smiseth

HR Controller

kristian@stoltbemanning.no

+47 413 52 341

Marius Svendsen

Salgssjef

marius@stoltbemanning.no

+47 901 87 232

Lasse Liljeberg

Salgs- og personalkonsulent

Lasse@stoltbemanning.no

+47 997 90 146

Krzysztof Ciesielski

Salgs- og personalkonsulent

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 915 45 412

Marian Kafel

Salgs- og personalkonsulent

marian@stoltbemanning.no

+47 998 96 826

Robin Liljeberg

Salgs- og personalkonsulent

robin@stoltbemanning.no

+47 976 91 472

Aleksejs Mahanovs

Bemanningsleder

aleksejs@stoltbemanning.no

+47 968 74 561

Ilona Gajewska

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

Ilona@stoltbemanning.no

+47 947 93 549

Urszula Pytlak

Rekrutteringsleder med fagansvar

urszula@stoltbemanning.no

+47 468 42 717

Monika Zauerman

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

monika@stoltbemanning.no

+47 476 60 517

Rusha Kanagalingam

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

rusha@stoltbemanning.no

+47 453 97 070

Maciej Kusmierz

HMS-ansvarlig

maciej@stoltbemanning.no

+47 412 49 158

Haris Pandza

INSTALLASJON

Salgs- og personalkonsulent

haris@stoltbemanning.no

+47 452 22 923

Kaj Hauerberg

ROMERIKE – JESSHEIM

Avdelingsleder

kaj@stoltbemanning.no

+47 906 70 096

Tom Erik Pedersen

ROMERIKE – JESSHEIM

Salgs- og personalkonsulent

tomerik@stoltbemanning.no

+47 992 11 081

Trond Magnussen

ØSTFOLD – FREDRIKSTAD

Avdelingsleder

trond@stoltbemanning.no

+47 941 78 222

Jon Petter Andersen

ØSTFOLD – FREDRIKSTAD

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

joppe@stoltbemanning.no

+47 481 65 698

Paulina Amanda Janowczyk

TRONDHEIM

Salgs- og personalkoordinator

paulina@stoltbemanning.no

+47 465 63 259

Lukasz Mateusz Swierad

BODØ

Bemanningskonsulent

Lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

Mihaela Tirnaveanu

ROMANIA

Leder og rekrutterer

mihaela@stoltbemanning.no

+47 477 03 382

Gvida Navickaite

ØKONOMI

Fakturaansvarlig

gvida@stoltbemanning.no

+47 455 58 421

Laima Nesje

ØKONOMI

Lønnsansvarlig

laima@stoltbemanning.no

+47 939 96 897

Marija Mahanova

ØKONOMI

Økonomimedarbeider

marija@stoltbemanning.no

+47 463 52 482

Heidi Hansen

Salgskoordinator

heidi@stoltbemanning.no

+47 404 92 102

Pawel Zmij

Administrasjonssekretær

pawel@stoltbemanning.no

+47 920 51 956

Gro Stockmann

Internrevisor

gro@stoltbemanning.no

+47 917 62 993