Stolte medarbeidere

Vi kan ikke vente at du skal gjøre en god jobb for oss, hvis ikke vi gjør
en god jobb for deg. Vi er alltid lett å få tak i, og legger stor vekt på
ryddige prosesser og god kommunikasjon.

Heine Aardalen

Administrerende direktør

heine@stoltbemanning.no

+47 971 13 469

Brede Aardalen

HR-direktør

brede@stoltbemanning.no

+47 472 39 018

Thomas Berntsen Larsen

Salgssjef

thomas@stoltbemanning.no

+47 915 56 183

Kristian Smiseth

Avdelingsleder HR

kristian@stoltbemanning.no

+47 413 52 341

Gro Stockmann

Økonomisjef

gro@stoltbemanning.no

+47 917 62 993

Irene Ivin

Fagansvarlig

irene@stoltbemanning.no

+47 901 88 177

Marcel Morees

Lønningssjef

marcel@stoltbemanning.no

+47 482 00 257

Kyrre Birkeland

Storkundeansvarlig

kyrre@stoltbemanning.no

+47 416 58 733

Monia Helen Enge

Salgs- og HR leder Elektro

monia@stoltbemanning.no

+47 940 13 080

Stian Gyllenhammar

Bemanningsrådgiver – Elektro- og automasjon

stian@stoltbemanning.no

+47 911 75 186

Lasse Liljeberg

Salgs- og personalkonsulent
lasse@stoltbemanning.no
+47 997 90 146

Marius Svendsen

Salgs- og personalkonsulent

marius@stoltbemanning.no

+47 901 87 232

Roger Brenden

Salgs- og personalkonsulent

roger@stoltbemanning.no

+47 944 85 940

Haris Pandza

Salgs- og personalkonsulent

haris@stoltbemanning.no

+47 452 22 923

Krzysztof Ciesielski

Salgs- og personalkonsulent

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 915 45 412

Elin Acosta

Kvalitetskontroller og Rekrutterer

elin@stoltbemanning.no

+47 952 85 704

Randi Eriksen

Salgs – og personalkonsulent

randi@stoltbemanning.no

+47 400 95 406

Monica Nævisdal

Bemanningsrådgiver/Partner

monica@stoltbemanning.no

(+47) 977 30 920

Jon Aune

Bemanningsrådgiver/Partner

jon@stoltbemanning.no

+47 416 55 055

Inge Nesje

Bemanningsleder

inge@stoltbemanning.no

+47 412 42 731

Anna Lisiecka

Bemanningskonsulent

anna@stoltbemanning.no

+47 958 56 801

Gari Kranshag

Bemanningsrådgiver

gari@stoltbemanning.no

+47 907 11 845

Robert Hallin

Kandidatkonsulent

robert@stoltbemanning.no

+47 452 82 799

Elisabeth Lyfjell

HMS-og Administrasjonskonsulent

elisabeth@stoltbemanning.no

+47 920 68 865

Heidi Hansen

Driftskoordinator

heidi@stoltbemanning.no

+47 404 92 102

Karolina Tamulyte

Fakturaansvarlig

karolina@stoltbemanning.no

+47 940 11 647

Anette Sognnes

Økonomimedarbeider

anette@stoltbemanning.no

+47 996 10 455

Laima Nesje

Økonomimedarbeider

laima@stoltbemanning.no

+47 939 96 897