Stolte medarbeidere

Vi kan ikke vente at du skal gjøre en god jobb for oss, hvis ikke vi gjør
en god jobb for deg. Vi er alltid lett å få tak i, og legger stor vekt på
ryddige prosesser og god kommunikasjon.

Heine Aardalen

Administrerende direktør

heine@stoltbemanning.no

+47 971 13 469

Brede Aardalen

HR Direktør

brede@stoltbemanning.no

+47 472 39 018

Eirin Seville

ØKONOMI

Økonomisjef

eirin@stoltbemanning.no

+47 922 31 166

Kristian Smiseth

HR Controller

kristian@stoltbemanning.no

+47 413 52 341

Marius Svendsen

Salgssjef

marius@stoltbemanning.no

+47 901 87 232

Thomas Berntsen Larsen

Marked- og forretningsutvikler

thomas@stoltbemanning.no

+47 915 56 183

Irene Ivin

Fagansvarlig

irene@stoltbemanning.no

+47 901 88 177

Marcel Morees

ØKONOMI

Lønningssjef

marcel@stoltbemanning.no

+47 482 00 257

Elin Acosta

HR og kvalitetsleder

elin@stoltbemanning.no

+47 952 85 704

Lasse Liljeberg

Salgs- og personalkonsulent

Lasse@stoltbemanning.no

+47 997 90 146

Krzysztof Ciesielski

Salgs- og personalkonsulent

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 915 45 412

Marian Kafel

Salgs- og personalkonsulent

marian@stoltbemanning.no

+47 998 96 826

Robin Liljeberg

Salgs- og personalkonsulent

robin@stoltbemanning.no

+47 976 91 472

Kenan Ibrahimefendic

Salgs- og personalkonsulent

kenan@stoltbemanning.no

+47 908 58 485

Aleksejs Mahanovs

Bemanningsleder

aleksejs@stoltbemanning.no

+47 968 74 561

Ilona Gajewska

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

Ilona@stoltbemanning.no

+47 947 93 549

Inna Rita Jaskolska

Bemanningskonsulent

rita@stoltbemanning.no

+47 967 07 853

Urszula Pytlak

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

urszula@stoltbemanning.no

+47 468 42 717

Grzegorz Ogrodnik

Rekrutterings- og bemanningsrådgiver

grzegorz@stoltbemanning.no

+47 45 20 00 52

Haris Pandza

INSTALLASJON

Salgs- og personalkonsulent

haris@stoltbemanning.no

+47 452 22 923

Mette Kristiansen

INSTALLASJON/ FREDRIKSTAD

Rekrutteringsrådgiver

mette@stoltbemanning.no

+47 984 02 718

Kaj Hauerberg

ROMERIKE – JESSHEIM

Avdelingsleder

kaj@stoltbemanning.no

+47 906 70 096

Tom Erik Pedersen

ROMERIKE – JESSHEIM

Salgs- og personalkonsulent

tomerik@stoltbemanning.no

+47 992 11 081

Randi Eriksen

TRONDHEIM

Avdelingsleder

randi@stoltbemanning.no

+47 400 95 406

Paulina Amanda Janowczyk

TRONDHEIM

Salgs- og personalkoordinator

paulina@stoltbemanning.no

+47 465 63 259

Lukasz Mateusz Swierad

BODØ

Bemanningskonsulent

Lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

Hassan Yousef

BODØ

Salgs & Personalkonsulent

Hassan@stoltbemanning.no

+47 974 20 234

Karolina Tamulyte

ØKONOMI

Fakturaansvarlig

karolina@stoltbemanning.no

+47 940 11 647

Laima Nesje

ØKONOMI

Økonomimedarbeider

laima@stoltbemanning.no

+47 939 96 897

Heidi Hansen

Salgskoordinator

heidi@stoltbemanning.no

+47 404 92 102

Pawel Zmij

Administrasjonssekretær

pawel@stoltbemanning.no

+47 920 51 956

Gro Stockmann

Internrevisor

gro@stoltbemanning.no

+47 917 62 993